Referencje od Personel System

personel_system_matuszewicz-pawłowska
Joanna Matuszewicz – Pawłowska trener biznesu / coach w Personel System

Od kilku lat współpracuję z kadrą zarządzającą średniego szczebla różnych firm i organizacji, dla których realizuję założone projekty szkoleniowe. Jestem trenerem menedżerów kilku wiodących firm na polskim rynku oraz autorką kilku szkoleń licencyjnych opracowanych na potrzeby naszych klientów. Od kilku lat jestem również związana z Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu, na rzecz której realizuję zajęcia z zakresu zarządzania i rozwoju zasobów ludzkich. Jako pasjonatka myślenia wizualnego, zajmuję się również rysowaniem.

Ostatnio miałam okazję wyposażyć blog edukacyjny O angielskim po polsku w rysunek idiomu o znaczeniu: „bujać w obłokach”. Jak się znalazłyśmy z autorką bloga? Anna Go! uznała, że rysunek lepiej zapadnie w pamięć czytelnikom bloga i miała rację! Nasze dziedziny się uzupełniają, więc rozpoczęłyśmy współpracę. Anna Go! uczy angielskiego i prowadzi świetnego bloga, a ja ze swojej strony za pomocą rysunku pomagam utrwalić zdobytą wiedzę.

Zachęcam Was do zapisania się do grupy Angielski dla Wszystkich!, którą Anna prowadzi na Facebook – sama jestem jej członkiem!

Mam nadzieję, że nadarzy się okazja do zaprezentowania pełnych możliwości, jakie daje sketchnoting.

Reklamy