About

Mam na imię Anna. Odkąd pamiętam zawsze ważnym było dla mnie to, aby robić w życiu to, co niesie wartość. O języku angielskim wiem … prawie wszystko i właśnie dlatego chcę się tą wiedzą z Tobą podzielić. Moim priorytetem jest edukowanie, pomaganie i zachęcanie innych do zgłębiania tajników nauki języka obcego.

Jak to się wszystko zaczęło? Pamiętam, że będąc niespełna 10-letnią dziewczynką otrzymałam od lektorki prowadzącej zajęcia dodatkowe z języka angielskiego chyba najpiękniejszy prezent jaki mogłabym sobie wymarzyć … – zamiast dyplomu przepiękna kartka z podziękowaniami za udział w zajęciach, na której odręcznie zapisane było następujące zdanie: <You have an ear for foreign languages – don’t waste it!>

To zdanie tak głęboko zapisało się w mojej podświadomości, że wyznaczyło dalszą ścieżkę życiową od kolegium językowego po specjalistyczne studia w dziedzinie tłumaczeń. W głównej mierze jestem samoukiem – w nauczaniu cenię jakość przekazu i myślenie bo tylko ono ma sens. Najpiękniejsze jest to, że masz możliwość obserwowania progresu osoby, z którą pracujesz, a to daje ogromną satysfakcję. Wystarczy uwierzyć w swoje możliwości, bo język angielski wcale nie musi być ‚obcy’ – może być dla wszystkich!

<Never stop learning because life never stops teaching.>- w tym jednym zdaniu zawiera się powód, dla którego powstał ten blog.

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.